ورود

قیمت طلا :
قیمت طلا :
قیمت طلا :

تیم ما

با سخت‌کوشی کاری کردیم، که نه‌تنها دغدغه‌های خرید طلا را برای شما حل کنیم، بلکه لذت ویترین گردی مجازی و خرید آنلاین طلا را هم به شما هدیه دهیم. ویترین آنلایتی خلق کردیم تا شما بتوانید 18هزار طلا را در سراسر ایران ببینید، با هم مقایسه کنید، و شیک‌ترین و به صرفه‌ترین را انتخاب کنید، قیمت‌ها را کاملا شفاف و به‌روز ببینید، با اطمینان خرید کنید و در سریع‌ترین زمان درب منزل‌تان تحویل بگیرید. با سایت دیجی زرگر، حدود 100 طلاساز و طلافروش در شهرهایی مثل تهران، اصفهان، مشهد،کرمانشاه، همدان، چابهار، تنکابن و ...، طلاهای خودشان را به سراسر ایران می‌فروشند… . مشاوران دیجی زرگر، آماده اند به صورت تلفنی و چت آنلاین، مشاور اختصاصی شما در خرید طلا و جواهر باشند. تا ماموریت ما، یعنی ارائه لذت خرید آنلاین طلا تحقق یابد.

19,678
مصنوعات طلا
155,134
گرم طلای ساخته شده
1
رتبه اول فروش آنلاین طلا
8,760
ساعت مشاوره تخصصی طلا

داستان ما

داستان ما از تابستان 95 شروع شد. دقیقاً زمانی که از بازار جهانی معاملات طلا، تجربیات زیادی داشتیم و نقص‌های فراوانی رو در بازار ایران می‌دیدیم، تصمیم گرفتیم تا مدل جهانی معاملات طلا رو در بازار معاملاتی داخل کشور راه‌اندازی کنیم. با ورود اولین تامین‌کنندگان و عرضه‌ی محصولات در وبسایت، خدمات مشاوره، بازاریابی و فروش آنلاین ما نیز آغاز شد و در زمان کوتاهی مشتریان بیشتری از سراسر کشور از خدمات ما بهره‌مند می‌شدند. برای طلافروشان هم تجربه‌ی هیجان‌انگیزی بود، چون تاکنون فقط بصورت حضوری طلا فروخته بودند. بدلیل اینکه اولین پلتفرم در حوزه طلا و جواهر هستیم، با چالش‌های زیادی مواجه شدیم. مسیر سختی رو در سازمان‌ها و ارگان‌های ارئه‌دهنده خدمات و مجوزهای معتبر، پشت سر می‌گذاشتیم، اما دست از تلاش برنداشتیم چون به آینده‌‌ی این کسب و کار و اشتیاق و اراده اعضای فعال و خلاق تیم‌ دیجی زرگر ایمان داشتیم.

و این خلاصه‌ای کوتاه از داستان ما بود؛ زین پس خرید طلا جور دیگریست...

ماموریت و چشم انداز ما

ارائه لذت خرید آنلاین طلا


مشاوره اختصاصی خرید طلا ، ایجاد شفافیت ، کاهش قیمت ها در یک فضای رقابتی سالم به نفع خریدار ، افزایش سهم بازار آنلاین برای عرضه کننده گان ، تسهیل در دسترسی به بازار متنوع عرضه محصولات برای مشتریان ، تسهیل در دسترسی به بازار گسترده تقاضا از کل کشور برای عرضه کننده گان ، امکان طراحی و سفارشی سازی اختصاصی از مهمترین ماموریت های دیجی زرگر است


و چشم انداز آتی ما ایجاد یک تحول اساسی در صنعت طلا و جواهر در حوزه زنجیره تامین، طراحی بر اساس سبک ها و سلیقه های جدید بازار ، و توسعه روش های سرمایه گذاری در حوزه طلا و جواهر جهت افزایش سهم بازار مصنوعات در سبد خرید مردم .


شبکه های اجتماعی

تماس با ما

91078910 - 021 ، 91012752 - 021
(8 صبح الی 19 عصر )
دفتر تهران: زعفرانیه،البرز کوه، کوچه کیوان، بن بست بهار

خرید قسطی طلا

دیجی زرگر راه حل خرید طلا