ورود

قیمت طلا :
قیمت طلا :
قیمت طلا :

خرید اعتباری و اقساط طلا

شما در ویترین آنلاین طلا و جواهر کشور، می‌توانید طلای مورد نظرتان را به صورت قسطی خریداری کنید. برای تحقق رویای خرید قسطی طلا، دیجی‌زرگر با شرکت‌های مالی و اعتباری قرارداد بسته است. با ارایه تسهیلات خرید طلا به شما عملا هزینه خرید طلای شما را با دیجی‌زرگر تسویه می‌کند. سپس خریدارِ طلا، بازپرداخت هزینه را به صورت اقساط ماهیانه به شرکت وام دهنده انجام می‌‎دهد.

همین شرایط در خرید اعتباری هم صدق میکند با این تفاوت که در خرید اعتباری شما کل اعتبار دریافت شده را طی یک تا سه ماه بعد از دریافت اعتبار، بصورت یکجا به اعطا کننده اعتبار عودت می دهید.

شرکت های طرف قرارداد برای اعطای تسهیلات خرید اقساطی و اعتباری طلا

پرداخت آسان

خرید اقساطی طلا با ایزی پی

اعتبار خرید مصنوعات طلا تا سقف 20 میلیون تومان
تاپ لند

خرید اقساطی طلا با تاپ لند

اعتبار خرید مصنوعات طلا تا سقف 20 میلیون تومان
تالی

خرید اعتباری طلا با تالی

با تالی همیشه پول داری ، امروز خرید کن و بعدا پرداخت کن

قبل از دریافت تسهیلات طلا که شامل خرید اقساطی طلا و خرید اعتباری طلا میباشد به نکات زیر دقت نمایید:

  1. پرداخت تسهیلات به خریدار طلا، بصورت نقدی نیست. بلکه اعتباری است که برای خرید طلا از دیجی زرگر به شما اختصاص می یابد.
  2. اگر هزینه طلای انتخاب شده بیشتر از مبلغ تسهیلات بود، می‌توانید مابقی را نقدا به حساب کاربری خودتان واریز کنید و خرید طلای خود را تکمیل کنید.
  3. اعطای تسهیلات، توسط شرکت همکار انجام می شود و کالا بلافاصله بعد از خرید برای شما ارسال می شود . پس طبیعی است که در صورت عدم توانایی بازپرداخت اقساط، طلای خریداری شده پس گرفته نمی‌شود ولی شرکت ارائه دهنده تسهیلات بر اساس تضامنی که در اختیار دارد میتواند اقدام نماید.
  4. دیجی‌زرگر منفعتی در سود یا کارمزد وام‌ها ندارد. فقط برای راحتی شما و تحقق رویای خرید اقساطی طلا این امکان را فراهم کرده‌ است.
  5. اعطا کننده وام شرکت دیگری است، شما هیچ گونه چک یا سفته‌ای برای ضمانت نزد دیجی‌زرگر ندارید.
  6. شما می‌توانید همزمان از هر کدام از شرکت‌های زیر جداگانه تسهیلات دریافت نمایید.
  7. همکاری با شرکت‌های وام‌دهنده که به آنها اشاره شد، نشانه‌ای از اعتماد دو طرفه بین دیجی‌زرگر و شرکت های همکار است. با خیال راحت لذت خرید اینترنتی طلا را با دیجی‌زرگر تجربه کنید

خرید طلای اقساطی با خدمات ایزی‌پی: برای دریافت تسهیلات ایزی پی بدون مراجعه حضوری، بدون ضامن، بدون پیش‌پرداخت، با استفاده از یکی از تضامین چک، سفته یا رمز ارز میتوانید تا سقف 20 میلیون تومان اعتبار خرید مصنوعات طلا دریافت نمایید.

راهنمای دریافت تسهیلات ایزی‌پی

خرید طلای اقساطی با خدمات تاپلند: برای دریافت تسهیلات تاپلند بدون مراجعه حضوری، بدون ضامن، با استفاده از یکی از تضامین چک، سفته یا از طریق معرفی سازمانی میتوانید تا سقف 20 میلیون تومان اعتبار خرید مصنوعات طلا دریافت نمایید.

راهنمای دریافت تسهیلات تاپلند

خرید طلای اعتباری با خدمات تالی: اگر خرید دارید و نگران پولش هستید، جای نگرانی نیست! با تالی همیشه پول داری و میتونی امروز خرید کنی و بعدا پرداخت کنی! و به شرط خوش حسابی و پرداخت سر موعد، هیچ کارمزدی به شما تعلق نمیگیرد.

راهنمای دریافت تسهیلات تالی

خرید قسطی طلا

دیجی زرگر راه حل خرید طلا